Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pizza dobra smaczna , mały problem ze stroną z zamówieniem ale udało się

Lukasz

Pizza była średnio udana.
Ciasto dosyć gumowate, średniej jakości dodatki.
W okolicy znam pizzerie, które oferują lepszą jakość za podobną cenę ale po prostu chciałem przekonać się jak wypada pizzeria 'po sąsiedzku'.
Jeżeli chodzi o dostawę, wszystko wręcz idealnie: dostawa na czas zgodnie z instrukcjami.

Michał

Pizza znakomita

Mikołaj

znakomicie !
~ Zespół Pizzeria Nowohucka

Szybko sprawnie

Roman

Wszystko super! 👍

Wojciech

Poecam

Iwona

Smacznie, szybko, polecam!

Ilona

Bardzo dobre chrupiące ciasto

Lucyna

Czas realizacji, nawet jak na weekend, bardzo długi (1h50’), przy niewielkiej odległości. Do lokalu nie można się było dodzwonić, nikt nie odbierał. Kiedy wreszcie ktoś odebrał zapewniał mnie, że pizza wyjechała już dawno. Dojechała ~20 min po telefonie, zimna. Specjalnie zamówiłem bezpośrednio, a nie przez Pyszne, żeby pizzeria nie płaciła prowizji. To był błąd, bo mam wrażenie, że jak zamawiam przez Pyszne to się ogólnie bardziej staracie.

Paweł

zamówiliśmy pizze piec martenowski i skarbową. W obu byly przypalone brzegi, jednak poza tym skarbowa byla ok. Pizza z nachosami była w wielu miejscach przypalona. Konkretnie same nachosy byly wrecz czarne. Mimo wszystko spróbowalem jej, niestety czuc było spalenizne. Wiele razy zamawialiśmy te pizze i byla bardzo smaczna. Moja dziewczyna zadzwoniła do pizzeri, aby to zgłosić. Pani, z którą rozmawiała powiedziała, zeby wyslac zdjecia i oddzwoni. Oddzwonił Pan, który zapytał 'czy chodzi o te lekkie przypieczenie'. Powiedzialam, ze pizza z nachosami jest niejadalna. Pan w tym momencie zawiesił rozmowe i po chwili się rozłączył. Myśleliśmy, ze np. konsultuje sprawę i zaraz oddzwoni. Tak się nie stało. Po dłuższej chwili zadzwoniliśmy ponownie i Pan stwierdził, ze pizza wygląda normalnie i taką wydają klientom. Widocznie mieliśmy wcześniejsze zamówienia niekompletne, ponieważ wcześniej spalenizny nie było w cenie. :) Wiadomo, ze błedy się zdarzają i w pełni to rozumiem. Jednak takiego podejścia do klienta się nie spodziewałem, nie usłyszeliśmy nawet przepraszam.

Patryk

Zbyt długi czas oczekiwania

Agnieszka

Czas dostawy dłuższy niż podany wcześniej, pizza pyszna.

Janusz

Smaczna, świeża pizza, szybka dostawa. Polecam

Marzena

Polecam

Wiesław

Bardzo dobra pizza, polecam

Barbara

Pizza była przypalona plus rukolę powinno się kłaść na wierzch garacej upieczonej pizzy a nie że ukolą poszła do pieczenia z pizza i nic z Niej nie zostało ....

Izabela

Niestety w dniu 15.08 pizza przyjechała mocno przypalona od spodu (co zazwyczaj punktowo nie przeszkadza) ale to była dobra połowa czarna jak smoła, co już nie jest apetyczne tylko gorzkie. Lekkie opóźnienie czasowe Ok 20 min od deklaracji ale to nie taki problem.

Gosia

Ponad godzinny czas oczekiwania na dostawę pizzy. Sama pizza doskonała.

Janusz

Jak zawsze jest pyszna tak wczoraj dostałem spaloną i zimną pizzę

jakub

Pizza była zimna. W smaku taka sobie. Zamawiałam już wcześniej pizzę z tego miejsca i do tej pory była naprawdę przepyszna. Wczorajsze zamowienie nieco mnie rozczarowało. Pizza była twarda…

Aneta

Wszystko ok. Pizza przed czasem ciepła dojechala

Tomasz

Pizza przyjechała z godzinnym opóźnieniem od czasu który wyświetlił się na Państwa stronie po zamówieniu. Czas oczekiwania sprawił że pizza zrobiła się już zimna i raczej nie należała do dobrych.

Czuć było że swoje spędziła w kartonie.

Michał

Ogólnie super, czitosy na pizzy to ciekawy pomysł, ale zaparzają się w pudełku. Kiedy dojechały nie były chrupkie, tylko zaparzone - jakby miały kilka dni. Pizza przepyszna :)

Monika

Dostawa trwała ponad dwie godziny. Pizza Aglio Oglio miała przypalony czosnek.

Jędrzej

Pizza bardzo dobra. Dostawa zawsze szybko.

Tomasz

Wszystko w porządku, smacznie jak zawsze

Grzegorz

Brak

Michał

Najlepsza w krakowie!

Jakub

Dostawa przed czasem, pizza bardzo smaczna, polecam!

Bartosz

Pizza smaczna i gorąca 😃

Magdalena